З настанням літа стають актуальними питання аграрного сектору, відпочинку на воді, запобігання пожежам

3 червня відбулася нарада з головами місцевих рад району, яку провів голова районної ради Володимир Сьомін за участю виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Володимира Молодчина, заступника голови райдержадміністрації Володимира Лісняка, директора Полтавської обласної дорадчої служби Світлани Андрієнко та орендарів водних об'єктів району.
До порядку денного було включено питання впровадження програми розвитку сільських територій в Глобинському районі та підготовки до купального сезону влітку 2016 року, запобігання виникненню пожеж на території району.
Директор Полтавської обласної дорадчої служби Світлана Андрієнко презентувала обласну програму розвитку сільських територій, головною метою якої є збільшення доданої вартості в аграрній сфері, підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості. Пріоритетними напрямками програми є: підвищення конкурентоздатності малого та середнього аграрного бізнесу, підвищення доданої вартості, розвиток органічного землеробства та виробництво органічних продуктів харчування. Для втілення даної програми в життя потрібно розробити регіональні програми, в яких має бути передбачено актуальні для району напрямки, зазначено обсяги фінансування та визначено уповноважені органи. Потому район отримуватиме субвенції, що розподіляються на підставі рішення сесії обласної ради.
Головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Віталій Лазаренко ознайомив присутніх з правилами підготовки до сезону купання, тому що питання безпечного відпочинку людей на водних об'єктах актуальне для нашого району.  На даний час на Глобинщині надано в оренду 22 ставки. І орендарі спільно з відповідною місцевою радою зобов'язані визначити на водному об'єкті місця відпочинку і купання людей, закріпити їх відповідними знаками, провести обстеження території, вести догляд та утримання місць відпочинку в належному санітарному стані згідно з умовами договорів водних об'єктів.
Провідний фахівець Глобинського районного сектору Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області Олександр Борщ повідомив статистику виникнення та шляхи запобігання пожежам на території району.