З нагоди професійного свята привітали бібліотекарів

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається у нашій державі 30 вересня, голова райдержадміністрації Наталія Величко та голова районної ради Володимир Сьомін тепло вітали представників бібліотек району з професійним святом.
Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. Звичайно, зараз можна завантажити й купити майже будь-яку книгу, але бібліотеки залишаються привабливими для читачів, адже тут є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців.
Вітаючи бібліотекарів, керівники району зауважили, що незважаючи на те, що нинішній час – це вік передових технологій, Інтернету та електронних книг важливість значення бібліотек у суспільстві не зменшується. Вони також відзначили, що праця сільських бібліотекарів є вагомою та займає чільне місце не тільки в навчанні, а й в житті кожного громадянина.
За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи,  активну просвітницьку діяльність та з нагоди професійного свята кращих завідувачів сільських бібліотек-філій району нагороджено почесними грамотами, подарунками та квітами.