З Днем пам'яті та примирення! З Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі захисники та ветерани Другої світової війни! Шановні друзі! Сердечно вітаємо вас з Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цей святий день ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що, попри різні політичні погляди, учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога.
Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній борні з нацизмом. Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам і сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу.
Тож у ці світлі травневі дні згадуємо і вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.
Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче - синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Вадим Данилевський,                                              Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                 голова районної ради