Взяли участь у радіодиктанті національної єдності

Сьогодні, в День української писемності та мови, працівники райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Інною Авраменко взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Піднесеність та, водночас, ностальгічні спогади про навчання в школі панували серед  держслужбовців під час написання диктанту, девізом якого цьогоріч  став слоган «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Сам текст носив назву «Наші пісні» і розповідав про красу, силу, багатогранність і популярність української народної пісні, класичної музики, сучасної естради. А ще для багатьох відкриттям став той факт, що в космосі першою прозвучала українська пісня «Дивлюсь я на небо», - про це подбав автор диктанту, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.