Вітання з Днем матері!

Дорогі жінки! Любі мами! Щиро вітаємо вас із чудовим святом – Днем матері!
Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, всеперемагаючого добра, ніжності та ласки.
Споконвіку жінка-мати в Україні символізує берегиню сімейного добробуту й тепла, затишку та гармонії. Саме від матері залежить виховання дітей, їхнє щастя та майбутнє. Мати відіграє величезну роль у житті кожної людини і в житті всієї держави, бо саме вона прищеплює любов до рідної землі, до національних традицій, мови.
Вічний уклін вам, дорогі жінки, чиї сини сьогодні завдяки вашому вихованню в дусі любові до своєї Батьківщини мужньо боронять нашу землю на Сході.
Дорогі наші мами! Від усієї душі бажаємо вам здоров'я, життєвої енергії, уваги, любові, підтримки від рідних і близьких людей.  Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти. Нехай гармонія та благополуччя завжди панують у ваших родинах, а яскравий вогник добробуту зігріває своїм теплом.
Зі святом вас!

Наталія Величко,                                                         Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                    голова районної ради