Вітання з Днем Конституції України

Шановні жителі району! Щиро вітаємо вас із визначним державним святом - Днем Конституції України!
Двадцять чотири роки тому Верховна Рада України прийняла Основний Закон держави, що окреслює основні права і свободи, обов’язки людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, порядок організації та функціонування органів державної влади.
Конституція України є основою єдності українського суспільства, його життя та формування свідомої нації. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію, неухильно дотримуватися її принципів, пам’ятати, що держава – це кожен з нас, і потрібно бути мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави. Тільки так ми зможемо забезпечити розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.
Дорогі земляки! Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і достатку, добробуту і затишку в родинах, здійснення всіх планів та задумів!
Миру, злагоди та добра усій Україні й кожному громадянину!

Наталія Величко,                                                                       Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                                    голова районної ради