Вітання ветеранів війни

Друга світова війна - особлива сторінка в історії українського народу. З кожним роком її події відходять у минуле, але у пам’яті нащадків навічно вкарбувалися тисячі перемог на всіх фронтах, з яких і склалася Велика Перемога. Відрадно, що і донині серед нас є ветерани війни, люди, завдяки яким ми живемо на своїй рідній землі – вільні і незалежні.
З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова райдержадміністрації Наталія Величко разом із очільниками територіальних громад відвідала учасників бойових дій, які проживають на території району. З привітаннями та побажаннями здоров’я, миру та злагоди керівник району передала ветеранам вітальні листівки від голови облдержадміністрації Олега Синєгубова та продуктові набори від народного депутата України Олексія Мовчана.