Вітання керівництва Глобинщини із Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Глобинщини!
Щиро вітаємо вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим.
Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.
У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.
Тож нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сили, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість. Сподіваємося, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.Хай колядники засіють у вашому домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім‘ї, близьких та друзів!

Вадим Данилевський,                              Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                  голова районної ради