Високопосадовці відвідали інвалідів

3 грудня Україна разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Переймаючись буденними проблемами, ми завжди повинні пам’ятати про непросту долю людей з вадами здоров’я. Вони пристосовуються до життя з усіх сил і не вимагають до себе жалю. Для їх виживання необхідна можливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми. Проявляючи увагу до інвалідів, ми показуємо своє обличчя. І це добре розуміють представники влади в районі.
Сьогодні виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Молодчин та заступник голови районної ради Валерій Іванченко особисто відвідали інвалідів 1-ої групи в Устимівці, Бабичівці та Жуках. Побажали їм та членам родин витримки, оптимізму та вручили продуктові набори. Під час зустрічей члени родин мали можливість отримати консультації з різних питань та домовитись про особисту зустріч для вирішення проблем.