Вирішується доля відділення Приватбанку у Великих Кринках

12 лютого заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк та голова районної ради Володимир Сьомін вкотре зустрілися з сільськими головами так званої  Кринківської зони. У нараді також взяли участь керуючий місцевого відділення Приватбанку Олександр Марченко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Миколаєнко та в.о. завідувача сектору культури, спорту та туризму райдержадміністрації Валерій Чорноус.
Зустріч у такому форматі була викликана необхідністю вирішення питання введення посад охоронників до штату Кринківського зонального будинку культури, в приміщенні якого розміщено відділення Приватбанку і встановлено банкомат.  Проблема стала нагальною після  неодноразових спроб пограбувати банкомат.
Саме тому керівники району, очільники громад та зацікавлені сторони зустрілися, аби розставити всі крапки над «і» щодо того, хто повинен фінансувати витрати на утримання штатних одиниць охоронників – чи районний бюджет, чи Приватбанк, чи сільські ради. Можливо, має бути дольова участь в залежності від кількості жителів у кожній громаді, адже у  відділенні обслуговуються мешканці всіх навколишніх сіл. Зрозуміло, що для людей це зручно, не потрібно їхати в районний центр, і вони зацікавлені, щоб відділення функціонувало.
Але дискусія наразі триває і питання залишається відкритим, голови  громад поодинці його не вирішать, потрібна підтримка та згода депутатів.  Бути чи не бути відділенню Приватбанку у Великих Кринках залежить від їх позиції.