Віншували військовослужбовців та волонтерів

6 грудня в райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня  волонтера. Військовослужбовців Збройних Сил України, волонтерів, працівників районного військового комісаріату, родини загиблих учасників АТО вітали перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, голова районної ради Володимир Сьомін,  міський голова Станіслав Джусь, військовий комісар Михайло Осадчук, голова громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Артем Тригуб, волонтер Ярослав Химинець, редактор газети «Зоря Придніпров'я» Вікторія Сусід. Багатьом учасникам заходу було вручено відзнаки Президента України, Генерального Штабу Збройних сил України, грамоти, подяки та подарунки від районної та міської влади.