Відзнака захиснику

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, голова районної ради Володимир Сьомін, заступник районного військового комісара Ігор Коваленко, Пирогівський староста Тамара Кір’ян, працівники райдержадміністрації і районної ради віншували жителя с.Пироги, учасника бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції Олександра Сидоренка з нагоди вручення йому відзнаки Президента України за участь в антитерористичній операції. Кожен з виступаючих відзначали безліч високих рис, притаманних захиснику рідної землі. Беззаперечно, це героїзм, сміливість, самовідданість, патріотизм, вболівання за краще життя всього українського народу. Щирими оплесками присутні дякували Олександру Антоновичу.
Спасибі Вам, Герою!