Відпрацьовано умовну надзвичайну ситуацію

Сьогодні, у ході планової перевірки реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій в Глобинському районі, відбулося відпрацювання порядку дій в умовній надзвичайній ситуації.
На площі перед райдержадміністрацією проведено збір сил швидкого реагування – спеціалізованої техніки і керівників та працівників відповідних служб: поліції, пожежної охорони, «швидкої» допомоги, комунальників, газовиків, електриків, ветеринарної та санітарно-епідеміологічної ланки, ін.
Слід зазначити, що всі спеціалізовані служби оперативно відреагували та прибули на виклик вчасно; кожна з них поставлені завдання з ліквідації умовної надзвичайної події  виконали справно. За результатами відпрацювання спеціалізовані служби цивільного захисту району оцінені, як "готові" до дій за призначенням.