Відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

8 вересня у приміщені секції вільної боротьби «Фанат» районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті майстра спорту Сергія Олійника.

Цього дня до Глобиного з’їхались команди із різних куточків України. Участь у турнірі взяли 99 борців різних вагових та вікових категорій, які продемонстрували чудову техніку, високий рівень підготовки та жагу до перемоги.
Зі словами привітань до присутніх звернулися Валерій Чорноус виконувач обов’язків завідувача сектору культури, спорту і туризму райдержадміністрації, Любов Качмар помічник-консультант народного депутата України Костянтина Живаго. Серед  почесних гостей була присутня дружина Сергія Олійника – Олена Валентинівна Олійник.
Всі переможці та призери змагань були нагороджені медалями, кубками та грамотами райдержадміністрації і районної ради.

Вітаємо спортсменів, тренерів-викладачів з вільної боротьби з успішними виступами, бажаємо подальших перемог на турнірах та чемпіонатах!