Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

13 лютого виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Інна АВРАМЕНКО провела засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглядалося питання щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати та по єдиному соціальному внеску, страхових внесках на обов’язкове державне пенсійне страхування, відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
Запрошені приватні підприємці, які мають заборгованість перед Глобинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Полтавської області на зібрання не з’явились.
Головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління ГУПФУ Ольга ТКАЧЕНКО доповіла по питанню погашення боргу по єдиному соціальному внеску.