Відбулося засідання районної призовної комісії

З метою якісного та організованого проведення весняного призову громадян  Глобинського району на строкову військову службу до Лав Збройних Сил України,  5 лютого у райдержадміністрації відбулося засідання районної призовної комісії.
Засідання проводили голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, військовий комісар Глобинського районного військового комісаріату, підполковник Михайло Осадчук. У роботі комісії взяли участь представники районного військового комісаріату, відділення поліції та центральної районної лікарні.
На засіданні обговорили проблемні питання, які виникають в ході підготовки до проведення весняного призову громадян у районі, а саме:  про розшук військовозобов’язаних, які ухиляються від виконання військового обов’язку та про роботу медичної комісії під час проведення призову громадян на строкову військову службу.
Підсумовуючи голова райдержадміністрації Вадим Данилевський доручив з відповідальністю поставитись до організації проведення призову громадян України на строкову військову службу, який, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка, цього річ  проводиться з 1 квітня по 30 червня 2019 року.