Відбулося засідання районного комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп

26 серпня в залі засідань районної ради відбулося засідання районного комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – технічної інфраструктури. В ході роботи засідання піднімалися питання доступності  магазинів, банківських установ, закладів громадського харчування, закладів охорони здоров'я, аптек, виборчих дільниць, з’їздів з тротуарів в місцях перетину тротуарів та дорожнього покриття,  зупинок громадського транспорту та самого громадського транспорту .
Зокрема піднімались питання наявності пандусів, їх відповідності будівельним нормам та можливості користування ними осіб з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення, наявності  тактильних табличок, дублювання інформації для таких осіб інформації рельєфним шрифтом (шрифтом Брайля).
Ситуація з доступністю в районі залишається фактично невирішеною і потребує багато уваги і подальшої роботи.
При обговоренні проблемних питань, задля ефективної роботи комітету, прийнято рішення у вересні 2020 року провести чергове засідання, на яке запросити представників відповідних установ та організації.