Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні, 13 лютого під керівництвом виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Інни Авраменко, було проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. 
На засіданні комісії розглядались питання про визначення форми влаштування та доцільність встановлення піклування над дитиною-сиротою; доцільність роз’єднання дітей при влаштуванні до сімейних форм виховання та доцільності встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про  стан виконання батьківських обов’язків; про вирішення спору щодо участі у вихованні дитини; про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, право користування яким має малолітній; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  які  перебувають на обліку служби у справах дітей Глобинської райдержадміністрації.
У засіданні взяли участь директор Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голови Пустовійтівської,  Куп’єватівської сільських рад та особи, які були причетними до розгляду питань порядку денного.
Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Наверх ↑