Відбулось засідання районної призовної комісії

2 квітня під головуванням заступника  голови райдержадміністрації Володимира Лісняка відбулося засідання районної призовної комісії. В ході засідання обговорили хід проведення заходів щодо призовної кампанії, яка триватиме з 1 квітня по 30 червня поточного року.
Сьогодні на призовну комісію викликали 24 юнаків (мешканців Глобинського району), які пройшли медичну комісію та визнані придатними до проходження військової служби.
- Всі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин Збройних Сил України, прикордонних військах та у військах Національної гвардії України, зазначив військовий комісар Глобинського РВК Михайло Осадчук. Крім цього, під час засідання комісії вирішувалися питання стосовно надання відстрочок.