Відбулися громадські обговорення

16 березня 2020 року у залі засідань Глобинської районної ради відбулися громадські обговорення (слухання) містобудівної документації -  Детальний план території для розміщення об’єкта будівництва «Нове будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів за адресою: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Полтавський Шлях (колишня вул. Кірова), 155 А», що розташований за межами населеного пункту.
Замовником розроблення документу державного планування (ДДП)  - детального плану території (ДПТ) є Глобинська районна державна адміністрація.
ДПТ розроблений ТОВ «ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС» на підставі розпорядження голови Глобинської районної державної адміністрації №83 від 22.04.2019 року «Про розроблення детального плану території для розміщення об’єкта будівництва «Нове будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів за адресою: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Полтавський Шлях (колишня вул. Кірова), 155 А», що розташований за межами населеного пункту».
Матеріали та оголошення про початок розгляду містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки були оприлюднені на офіційному веб - сайті Глобинської  райдержадміністрації, з матеріалами  можна було ознайомитись протягом місяця і в Глобинській райдержадміністрації – у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.
Пропозиції в Глобинську районну адміністрацію  до проекту ДПТ не надходили.
За результатами громадського обговорення (слухань) визначено схвалити представлені матеріали проекту: "Детальний план території за межами населеного пункту для проектування об’єкта: «Нове будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів за адресою: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Полтавський Шлях (колишня вул. Кірова), 155 А», що розташований за межами населеного пункту» та рекомендувати подати даний проект  ДТП  для розгляду на засіданні архітектурно – містобудівної ради Управління містобудування та архітектури при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово - комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації та  прийнято рішення про те, що громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, а саме:  "Детальний план території за межами населеного пункту для проектування об’єкта: «Нове будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів за адресою: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Полтавський Шлях (колишня вул. Кірова), 155 А», що розташований за межами населеного пункту»  відбулися.