Відбулася нарада з головами місцевих рад Глобинщини

У контексті процесів децентралізації в Україні відбувається передача повноважень від територіальних органів юстиції до райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування. З цієї нагоди 1 квітня відбулася нарада з головами місцевих рад за участі голови районної державної адміністрації Василя Вакуленка та голови районної ради Володимира Сьоміна. На порядку денному стояли вкрай важливі питання: щодо надання функцій по веденню Державного реєстру виборців органам місцевого самоврядування району та про передачу картотек з питань реєстрації фізичних осіб від районного сектору Державної міграційної служби України до виконавчих комітетів міської, селищної та сільських рад Глобинщини. Учасники наради отримали детальні роз’яснення від начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Оксани Мошинської  та від завідуючого районним сектором управління Державної міграційної служби України в Полтавській області Миколи Стешенка.
На зібранні розглянули ряд інших питань, серед яких: проведення у Глобинському районі двомісячника чистоти, озеленення та благоустрою та фінансування структурних підрозділів Глобинської центральної районної лікарні в селищі Градизьк та селі Великі Кринки.