Відбулася нарада з головами місцевих рад

22 листопада голова райдержадміністрації Вадим Данилевський та голова районної ради Володимир Сьомін провели нараду з головами місцевих рад.
Під час засідання обговорено ряд важливих питань.
Так, головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Валентина Береговенко детально надала роз’яснення щодо підготовки документів та нагородних листів кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Шушвал проінформувала про координацію роботи з питань захисту прав дітей та  закликала до співпраці всі причетні служби, у разі коли виникає безпосередня загроза життю або здоров'ю дитини, прийняття рішення про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють.
Заступник районного військового комісара Ігор Коваленко поінформував про приписну кампанію юнаків 2002 року народження до призовної дільниці Глобинського райвійськкомату. У своєму виступі Ігор Васильович повідомив про виконання плану по призову та подякував сільським головам за співпрацю.
Головний лікар КНП «Центр ПМСД у Глобинському районі» Валентина Хавронюк закликала голів місцевих рад до надання фінансової підтримки з метою недопущення закриття ФАПів та скорочення медичного персоналу. Так, у АЗПСМ с.Святилівка вже скорочено посаду сторожа, а натомість встановлено відеоспостереження і сигналізацію.
Також під час наради обговорювалися питання оплати за користування радіочастотами відеокамер, які встановлені на території району та фінансування Градизької місцевої пожежної охорони.
Володимир Сьомін запропонував зустрітися окремо з кожним сільським головою для обговорення фінансових питань за участю начальника фінансового управління Олександра Миколаєнка.