Відбулася чергова нарада з головами місцевих рад

30 листопада голова районної ради Володимир Сьомін та перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко провели нараду з головами місцевих рад.
До присутніх звернувся районний військовий комісар Михайло Осадчук, який проінформував про порядок оповіщення і доставки резервістів до військкомату, у зв’язку із введенням воєнного стану в деяких областях  України.
Головним питанням наради стало питання про формування місцевих бюджетів району на 2019 рік. Начальник фінансового управління Олександр Миколаєнко повідомив, що  Верховна Рада затвердила державний бюджет на 2019 рік. Головам місцевих рад надані пропозиції по складенню місцевих бюджетів на наступний рік для опрацювання та обговорення.
Виконувач обов’язків начальника управління та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Грицай повідомила про проведення авторозрахунку житлових субсидій за листопад-березень. Та вкотре надала роз’яснення щодо порядку призначення субсидій у разі відмови заявникам на загальних підставах, тобто через районну комісію.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Шушвал звернулась до присутніх з проханням віднайти можливість привітати опікунські сім’ї з Новорічними святами.