Відбулась районна серпнева конференція педагогічних працівників

Сьогодні у залі засідань районної ради відбулась районна серпнева конференція педагогічних працівників, у які взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, голова районної ради Володимир Сьомін, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Світлана Калашник, голова райкому профспілки працівників освіти Любов Качмар та директори закладів освіти району.
Про підсумки роботи педагогічних колективів у 2017 - 2018 навчальному році та основні завдання на 2018 – 2019 навчальний рік доповів начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик.
Також на конференції обговорювалися питання співпраці служби у справах дітей райдержадміністрації з відділом освіти, сім’ї та молоді у сфері соціального захисту прав дітей; обліку дітей, які мають право на виплату компенсації сім’ям з дітьми, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; співпраці Глобинського відділу поліції із закладами загальної середньої освіти району. Лікар з гігієни харчування Глобинського районного управління Держпродспоживслужби Валентина Ричка наголосила, що організація навчання, перебування та харчування дітей у закладах загальної середньої освіти району має відбуватися у межах санітарного законодавства.
- Реалізація у Глобинському районі завдань Нової української школи значною мірою залежить від освітянських колективів, від їх самовідданості справі, професіоналізму та активній взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, - сказала Інна Авраменко та побажала всім присутнім миру, злагоди, натхнення у праці.
Володимир Сьомін та Інна Авраменко відзначили грамотами голову райкому профспілки працівників освіти Любов Качмар та кращих освітян району.