Вересень починається святом знань, просвіти, науки.

Вітаємо всіх із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань! Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником. Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.
Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.
Бажаємо усім школярам - цікавих уроків, відкриттів кожен день та тільки перемог; усім учителям - наснаги й терпіння, сил та натхнення; усім батькам - віри у своїх дітей. Ваша підтримка для них важливіша за всі підручники та зошити.
Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Наталія Величко,                                               Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                            голова районної ради