Вчителів району привітали з професійним святом

З професійним святом педагогів району привітали голова райдержадміністрації Наталія Величко, голова районної ради Володимир Сьомін, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Кулик, виконувач обов’язків директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глобинської районної ради Світлана Калашник та голова райкому профспілки працівників освіти Любов Качмар. За плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління кращим представникам установ освіти району вручили Почесні грамоти, подарунки та квіти.
Керівники району подякували працівникам освіти за працю, оскільки саме від них залежить, якою буде наша нація, країна та які цінності сформуються у нашої молоді. Можуть змінюватися методики викладання, впроваджуватися реформи освіти, але незмінною залишається суть роботи вчителів – розкриття того потенціалу наших дітей, їх здібностей, навичок та знань, завдяки яким вони потім стають успішними громадянами нашої країни.