В районі привітали захисників України

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та державне свято - День захисника України. Це день пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.
З цієї нагоди, 13 жовтня, у залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості. Керівники району привітали та подякували присутнім захисникам і тим, які зараз знаходяться на фронті зі зброєю в руках, а також тим, хто вже демобілізований, волонтерам та громадським активістам, які мають незламну віру в перемогу і щодня роблять кроки для того, щоб наші бійці були забезпечені всім необхідним. Згадали історичні перемоги наших прадідів, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність нашої держави. Побажали всім причетним до високого звання – захисника України: мирного неба над українською землею, незламної волі, міцного здоров’я, добробуту й родинної злагоди.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих земляків під час бойових дій. По закінченнню урочистостей учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Захисникам Вітчизни.