В райдержадміністрації представили звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік

Сьогодні в райдержадміністрації  начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Замогильна  представила звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік. У заході взяли участь представники районних установ, організацій, депутати райради, представники громадськості та ЗМІ.
Незважаючи на непросту економічну ситуацію, що склалася в Україні, основні показники районного бюджету 2013 року виконані, - повідомила присутнім Світлана Замогильна. – Забезпечено своєчасну виплату зарплати і соціальних виплат та не допущено кредиторської заборгованості за енергоносії та інші захищені статті видатків.
За словами виступаючої, районний бюджет за власними доходами виконаний в сумі 34835443 грн., або на 95%. Видатки освоєні в сумі  146706301 грн.