В райдержадміністрації обговорили стан водного господарства та дотримання заходів пожежної безпеки

15 вересня у залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада за участі заступника начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів Володимира Кириленка, начальника Кременчуцького міжрайонного управління водного господарства Юрія Глушка, голови райдержадміністрації Василя Вакуленка, голови районної ради Віталія Харченка, прокурора району Валерія Ткачова, начальника райвідділу УМВС України в Полтавській області Олександра Коцара, провідного фахівця Глобинського районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області Олександра Борща, сільських голів Анатолія Гончаренка (Петрівська сільська рада), Миколи Приходька (Івановоселищенська сільська рада), Сергія Расторгуєва (Землянківська сільська рада) та інших фахівців, причетних до вирішення питань порядку денного.
У ході зібрання присутні детально проаналізували меліоративний та технічний стан орошувально-зволожувальної системи річки Хорол, що протікає територією району. На жаль, останніми роками рівень води у річці через ряд об’єктивних та суб’єктивних чинників значно знизився, що, у свою чергу, погіршує пожежну безпеку на торфовищах. Так, тільки цього року довелося вже витрати 300 тисяч гривень на гасіння великомасштабної площі загорання торфу на територіях відразу кількох сільських рад. Зрозуміло, що це – викидання грошей на вітер. Краще було б їх вкласти у ремонт та відновлення роботи шлюзів і дамб на річці Хорол.
Отримавши професійні поради від запрошених високопосадовців, учасники наради  виробили ряд рішень, покликаних якнайшвидше зрушити ситуацію, розпочати дієві заходи по ремонту шлюзового господарства та профілактиці пожежної безпеки.