УВАГА! ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ!

Відповідно до «Плану основних заходів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у 2020 році» 30 липня 2020 року з 10.00 до 12.00 буде проведено перевірку системи оповіщення з подачею всіх команд та включенням електросирен.
Основна мета проведення перевірки – визначення готовності системи оповіщення області до використання за призначенням. Просимо громадян зберігати спокій, не панікувати та займатися повсякденними справами.
Окрім цього, нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.
Глобинська райдержадміністрація закликає жителів та гостей району бути уважними до повідомлень і сигналів системи оповіщення. Це може врятувати вам, рідним та близьким життя, зберегти здоров’я та домівки!