УВАГА! ОБМЕЖЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до  деяких  законодавчих актів України, спрямованих на запобігання  виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 ”Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та Указу Президента України від 13.03.2020 №87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” у Центрі надання адміністративних послуг при Глобинській райдержадміністрації з метою запобігання  поширенню коронавірусу з 18.03.2020 року до 03.04.2020 року запроваджено певні обмеження  щодо  прийому громадян.
До прийому не допускаються громадяни з ознаками інфекційних захворювань без масок. Громадяни літнього віку, вагітні жінки та громадяни з дітьми обслуговуються позачергово. Надаватиметься перевага в роботі дистанційної консультації.
У зв’язку з оголошеним карантином рекомендуємо відкласти візит до ЦНАП, якщо це не терміново, або ж подавати заяви на отримання адміністративних послуг в електронній формі через відповідні державні інтернет-ресурси, а також через засоби поштового зв’язку.
Прийом громадян здійснюється з понеділка по п’ятницю з 09.00  до 12.00.
Для отримання необхідної інформації у Центрі надання адміністративних послуг рекомендуємо звертатися за телефоном (05365) 24-1-49.