УВАГА! КОНКУРС МАЛЮНКІВ «ПАТРІОТИЗМ ОЧИМА ДІТЕЙ»

Оголошується Обласний конкурс учнівських малюнків «Патріотизм очима дітей», присвячений соборності держави, дню патріотичності та єдності (далі - Конкурс).

Мета Конкурсу - формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, створення сприятливих умов для самореалізації творчих людей, виховання патріотизму та почуття гордості за рідну країну.

Завдання конкурсу – показати розуміння слова «патріотизм», що воно означає для дітей і чи вважають вони себе патріотами; зробити ілюстрацію розуміння цього поняття.

До участі в Конкурсі запрошуються учнівська молодь віком від 6 до 14 років. Передбачається розподіл учасників на 3 вікові категорії: від 6 до 8 років; від 9 до 11 років; від 12 до 14 років.

Порядок проведення та терміни. Конкурс проводиться в три етапи:

1. Подання малюнків до 10 грудня 2018 року та їхній розгляд комісією Конкурсу.

2. Відбір та конвертування кращих малюнків в цифровий вигляд для подальшого використання, як ілюстрації зі збереженням авторства (грудень 2018 року – перша декада січня 2019 року).

3. Нагородження переможців Конкурсу – третя декада січня 2019 року.

Правила участі у конкурсі:

прийом художніх робіт здійснюється з 1 листопада до 10 грудня 2018 року;

роботи та пакет документів подаються чи надсилаються за адресою: 36011, м. Полтава, вул. Міщенка, 2, оф. 59 (3 поверх).

у Конкурсі можуть брати участь учні Загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області;

кожен учасник може подати на розгляд 1 роботу;

учасник конкурсу має бути автором поданої роботи;

передбачено 3 призових місця у кожній віковій категорії;

малюнки переможців будуть представлені в спеціальному збірнику.

Склад конкурсної комісії:

Представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, комунальної установи «Обласний молодіжний центр» ПОР, викладачі кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ імені В.Г.Короленка, ПО Національної спілки художників України.

Вимоги до конкурсних робіт:

розмір малюнку – формат А3 (297х420)

назва роботи вказується на звороті аркушу і має містити прізвище конкурсанта, ім’я та вік. Наприклад, Іваненко Ілля, 8 років.

до кожної роботи додається її опис на окремому аркуші А4 (297х210 мм) – заявці.

На малюнку не мають бути присутні рамки, підписи, логотипи чи інші позначки, що можуть ідентифікувати автора.

на участь у Обласному конкурсі учнівських малюнків «Патріотизм очима дітей»

Прізвище, ім’я

Вік (кількість повних років)

Контактний номер батьків або вчителя

Назва навчального закладу

Адреса навчального закладу

Клас

Назва роботи

Опис роботи або цитата

За детальною інформацією про Конкурс звертайтеся за телефонами: 0532 500 653,  095 650 54 42 або на електронну пошту poltomcp@ukr.net.