Урочисте вручення нагрудних знаків «Учасник АТО»

8 вересня в залі засідань райдержадміністрації  відбулося урочисте вручення нагрудного знаку «Учасник  АТО» демобілізованим військовослужбовцям, які проходили службу на сході України. З вітальним словом до присутніх звернулися: голова районної державної адміністрації Василь Вакуленко, голова районної ради Віталій Харченко, заступник районного військовий комісара Михайло Осадчук. Вітаючи  демобілізованих військовослужбовців, які були призвані на захист цілісності та суверенітету держави, голова райдержадміністрації подякував їм за проявлену мужність і відповідальність у виконанні свого чоловічого і конституційного обов’язку по захисту Вітчизни, зазначивши, що тепер, в свою чергу, Україна має приділити своїм захисникам належну увагу, забезпечити вирішення проблемних питань та надання пільг. Квітами та оплесками щиро вітали демобілізованих друзі та знайомі.