Урочиста відправка глобинських призовників до лав ЗСУ

7 жовтня з Глобинського районного військового комісаріату урочисто відправили першу групу (14 чоловік) строковиків віком від 20 до 27 років, які служитимуть у лавах Збройних Сил України.
Цього дня їх вітали і давали настанови в добру путь заступник  голови Глобинської райдержадміністрації  Володимир Лісняк, військовий комісар районного військового комісаріату підполковник Михайло Осадчук, особовий склад райвіськкомісаріату, батьки та рідні, а також священник УАКПЦ ієрей Юрій, який окропив майбутніх військовослужбовців свяченою водою.
Кожен з військовозобов’язаних попередньо пройшов медичну комісію та визнаний придатним до військової служби.
Глобинською районною призовною комісією було прийнято рішення щодо призову їх на військову строкову службу до ЗСУ (команда К-20), Національної гвардії (команда К-71), Державної прикордонної служби (команда К-102).  Всіх їх спочатку відправлять в учбові центри, і лише по закінченні терміну навчання розподілять по частинах.
При цьому загальний термін служби залишається незмінним: 18 місяців — для більшості призовників, рік - для тих, хто отримав у вузі ступінь магістра.