Урочиста відправка глобинських призовників до лав ЗСУ

18 квітня 2017 року з Глобинського районного військового комісаріату урочисто відправили чергову групу строковиків віком від 20 до 27 років, які служитимуть у лавах Збройних Сил України.

Цього дня їх вітали і давали настанови в добру путь заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, виконувач обов’язків військового комісара районного військового комісаріату майор Ігор Коваленко, особовий склад райвійськкомісаріату, батьки та рідні, а також військовий капелан Євген Пономаренко. Керівники району вручили призовникам продуктові набори.

Кожен із військовозобов’язаних попередньо пройшов медичну комісію та визнаний придатним до військової служби. Юнаків спочатку відправлять в учбові центри, і лише по закінченні терміну навчання розподілять по частинах. При цьому загальний термін служби залишається незмінним:          18 місяців - для більшості призовників, і рік - для тих, хто отримав у вузі ступінь магістра. Юнаки які призиваються на строкову військову службу в ЗСУ не будуть направлені в зону проведення антитерористичної операції.