Учасникам АТО – всебічну допомогу

Усі військовослужбовці, які повернулися із зони проведення АТО, потребують підтримки для продовження повноцінного життя, насамперед у реалізації свого права робити те, що вони вміють, і отримувати за це гідну винагороду.  З цією метою 17 серпня в залі засідань райдержадміністрації для осіб даної категорії було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід «Під одним дахом».  Основна мета – активізація соціальної та психологічної підтримки військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.
До проведення заходу були залучені представники практично всіх органів, які опікуються цими питаннями: виконувач обов’язків  голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, голова районної ради Володимир Сьомін, заступник районного військового комісара Михайло Осадчук, директор центру соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді Олена Швець,  начальник відділу Держгеокадастру у Глобинському районі Ірина Голуб, а також психолог територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.
Володимир Молодчин проаналізував останні події, що відбуваються в Україні і на місцевому рівні, в загальному охарактеризував роботу, яка проводиться щодо соціальної, трудової та психологічної інтеграції учасників АТО.
Начальник відділу організації працевлаштування Глобинського РЦЗ Микола Швидун ознайомив присутніх учасників АТО з актуальними вакансіями, станом місцевого ринку праці, можливістю за допомогою служби зайнятості проходження навчання та про умови реєстрації в центрі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю.
Далі до присутніх звернулися всі представники місцевої влади та запрошені учасники заходу, які ознайомили з умовами надання соціальних гарантій, порядком виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надали роз’яснення про пільги демобілізованим військовослужбовцям та умови отримання статусу учасника бойових дій, відповіли на інші питання, які турбували учасників  АТО.
Заключна частина відбулася у формі активного діалогу між усіма учасниками заходу, під час якого було визначено основні пріоритети у перспективній співпраці.