У Глобинському райвідділі відзначили першу річницю створення Національної поліції України

З цієї нагоди  відбулася урочиста нарада, яку розпочав керівник відділу Руслан Кочерга. Він привітав весь особовий склад Глобинського відділу та побажав представникам поліції наснаги у роботі, терпіння, наполегливості. Очільник райвідділу поліції  також наголосив, що рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки роботи реформованих правоохоронних органів. Начальник Глобинського ВП подякував керівництву району і міста за співпрацю з поліцією, а також за підтримку у розвитку матеріально-технічної бази Глобинського ВП.
З привітання до присутніх звернулися виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, голова районної ради Володимир Сьомін та секретар міської ради Світлана Лазаренко.  Разом зі словами вітань гості святкової наради вручили працівникам відділу грамоти та подяки за сумлінне виконання своїх службових обов’язків.