У Глобинській райдержадміністрації проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Версія для друкуВерсія для друку

18 квітня 2017 року у Глобинській районній державній адміністрації було проведено  перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Конкурс проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

У конкурсі беруть участь державні службовці, що належать до категорії «Б» та «В», з відповідним стажем державної служби та не мають дисциплінарних стягнень. У номінації «Кращий керівник» змагалися 4 державних службовці, у номінації «Кращий спеціаліст» - 5 державних службовців. Учасники конкурсу виконували тестові завдання на знання законодавства та володіння сучасними комп’ютерними технологіями. Також, кожен претендент виконав ситуаційне завдання.

До кінця квітня 2017 року на засіданні Організаційного комітету будуть перевірені завдання учасників та визначені переможці першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Глобинській райдержадміністрації по кожній номінації.

 

                                                                          Оргкомітет

Наверх ↑