У Глобиному відкрився Центр надання адміністративних послуг

Сьогодні у Глобиному відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг об’єднаної територіальної громади, в якому взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Інна Іщенко, представниця Міністерства економічного розвитку і торгівлі Інеса Гапоненко, керівник початкової фази по покращенню якості місцевих послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Сусанна Делланс, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, голова районної ради Володимир Сьомін. Гостей люб'язно зустрічав Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

Проект реалізовано в рамках початкової фази програми "ULEAD з Європою" за сприяння SALAR/SKL International/Support to Decentralization in Ukraine Project.

Всі роботи з реконструкції приміщення громада здійснила самостійно. Допомогу в в інституційному створенні ЦНАП, оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». У високооснащеному центрі будуть працювати 8 співробітників, які пройшли попередню спеціальну підготовку по роботі з жителями ОТГ та мають відповідні кваліфікаційні сертифікати.