Триває робота по легалізації найманої праці

Версія для друкуВерсія для друку

30 серпня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин.
На засідання було запрошено 5 фізичних осіб-підприємців, з яких з’явився лише один. По ФОП  Хоруженко Ю.С., Литвиненко С.І.,  Мікова І.О.,  які не з’явились на засідання та не оформили трудові відносини з найманими працівниками, члени робочої групи прийняли рішення повідомити органи Держпраці щодо виявлених в результаті спостереження фактів використання найманих працівників без відповідного оформлення.
Окрім того, розглядалася інформація стосовно ФОП, у яких було проведено спостереження. Так, за дорученням робочої групи  у червні  тривали 2 спостереження  з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, якими були охоплені 12 суб’єктів підприємницької діяльності. В результаті  виявлено 5 найманих працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин. За результатами спостережень легалізовано 2 робочих місця.  Вирішено повідомити органи Держпраці щодо виявлених в результаті спостереження фактів  використання найманих працівників без відповідного оформлення та запросити порушників трудового законодавства на наступне засідання.

Наверх ↑