Святий Миколай провідав хворих малят

В сучасні часи з’явилась добра традиція – у день Святого Миколая опікуватись сиротами, знедоленими, хворими дітьми, даруючи їм радість і диво. Тому не випадково саме в цей день до дитячого відділення Глобинської ЦРЛ завітали з подарунками для дітей фахівці Глобинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із Святим Миколаєм. Бо не гоже лишати хворих дітей без свята! Усім діткам, що у цей святковий день перебували не в затишній домашній обстановці, а в лікарняних палатах, від щирого серця побажали якнайшвидшого одужання і повернення до рідних домівок, міцного здоров’я, здійснення усіх-усіх мрій. Привітали із святом і тих дітей, які сьогодні разом з батьками відвідали поліклінічне дитяче відділення. І тут теж звучали побажання здоров’я, миру, радості і обов’язково добрих чудес. А Миколай подарував усім діткам невеликі сувеніри та фруктові набори.