Свічка пам'яті ніколи не згасне!

24 листопада громадськість Глобинщина вшанувала пам'ять невинно убієнних жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, духовенства, працівники установ та організацій, просто небайдужі громадани взяли участь в мітингу-реквіємі "Не згасай, свічко пам'яті...". Не забувати страшних сторінок української історії, берегти в серці пам'ять про покоління українців, на долю яких випали неймовірні страждання, передавати нащадкам правду про роки великої руїни закликав присутніх голова районної ради Володимир Сьомін. Благочинний Глобинського району, митрофорний протоієрей Володимир відслужив поминальну панахиду за всіма українцями, життя яких нещадно обірвалося внаслідок нищівного геноциду - репресій, голодоморів, виселень...

Свічки пам'яті затріпотіли в руках глобинців, що схилили голови в скорботі...Ми не забуваємо! Ми ніколи не дозволимо поневолити себе знову! Прийдешні покоління українців житимуть у вільній, мирній, процвітаючій країні!