Сучасний пожежний автомобіль отримали глобинські рятувальники

Робота пожежно-рятувальних підрозділів – одна із найбільш небезпечних у світі. Від оперативності рятувальників залежать людські життя. Для того, щоб підвищити оперативність пожежно-рятувальних відділень та зменшити час прибуття підрозділів до місця виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, постійно оновлюється автопарк рятувальників. Підвищення рівня оснащеності підпорядкованих підрозділів Служби порятунку – запорука забезпечення належного рівня захисту населення від можливих небезпек.
31 січня Глобинського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Віктор Захарчук представив особовому складу отриманий новий пожежний автомобіль. На заході також були присутні виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк.
Відтепер на озброєнні рятувальників ДПРП-6 ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Полтавській області України знаходиться сучасний пожежний автомобіль АЦ-4-60-515М на шасі «МАЗ» в комплекті з аварійно-рятувальним обладнанням, вартістю близько 5 млн. грн. та ємністю баку 4 м3. На даний час на балансі ДПРП-6 ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Полтавській області України перебувають три пожежних автомобіля.
Новий сучасний пожежний автомобіль призначений для доставки до місця виникнення подій оперативного розрахунку у складі 7 чоловік та дасть змогу якісніше реагувати на будь-які надзвичайні ситуації, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим.