Створено комфортні умови для навчання юних артистів

22 листопада гостинно відчинилися двері Градизької дитячої музичної школи ім.О.І.Білаша після реконструкції приміщення. Розділити радість події до юних артистів, їх викладачів та батьків завітали голова районної ради Володимир Сьомін, виконувач обов’язків завідувача сектору культури, спорту і туризму райдержадміністрації Валерій Чорноус, секретар селищної ради Микола Стадніченко. Високоповажні гості оглянули результати проведеної роботи та стали учасниками урочистостей, привітавши дітвору і дорослих з довгоочікуваним отриманням комфортних умов для навчання, розвитку, відпочинку.
Завдяки виділеним з районного бюджету коштам, а це 283 тисячі гривень, вдалося відремонтувати фасад закладу та підсобні кімнати, замінити підлогу у хореографічному залі та встановити у ньому професійні станки для танців, облаштувати внутрішній туалет.