Славимо силу нескорених!

14 жовтня у Глобиному, як і по всій Україні, відбувалися урочистості з нагоди державного свята – Дня захисника України. Зранку керівники району та міста – голова райдержадміністрації Василь Вакуленко, голова районної ради Віталій Харченко, міський голова Станіслав Джусь, а також голова районної організації ветеранів Іван Мошляк – поклали квіти до пам’ятників Загиблим воїнам, Івану Глобі,  Тарасу Шевченку, на могили героїв Другої світової та учасників АТО.
Потому у райдержадміністрації відбулася зустріч високопосадовців з сім’ями загиблих земляків-учасників антитерористичної операції на Сході держави. Кожен з керівників, звертаючись до згорьованих родин, висловлював слова щирої вдячності за виховання героїв-синів, патріотів, мужніх воїнів. А також наголошували, що завжди допоможуть у будь-якому питанні, підставлять синівське плече, розрадять словом і ділом. Далі бесіда тривала за дружнім столом з чаєм та солодощами, кожен ділився наболілим, прохав у влади підтримки з того чи іншого приводу. На завершення зустрічі Василь Вакуленко та Віталій Харченко вручили родинам продуктові набори та квіти, сфотографувалися на добру згадку та запросили гостей до участі у наступних святкових заходах.
В цей  час у Свято-Михайлівському сквері зібралися містяни та гості Глобиного. Тут розпочинався урочистий мітинг та знакова подія – відкриття пам’ятника захисникам України. З вітальними словами до учасників дійства звернулися міський голова Станіслав Джусь, голова райдержадміністрації Василь Вакуленко, генеральний директор ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Юрій Мацак, голова районної організації ветеранів Іван Мошляк, учасник АТО Артем Тригуб, дружина атовця Людмила Крутиголова. Благочинний Глобинського району митрофорний протоієрей  Володимир освятив новий пам’ятник, що, до речі, є скульптурою архангелу Михаїлу – захиснику воїнів та ангелу-охоронцю нашого міста, та провів молебен. Хвилиною мовчання громада вшанувала пам’ять героїв, полеглих на полях бою за незалежність і свободу України у різні часи. До підніжжя пам’ятника вдячні нащадки поклали букети осінніх квітів.
У районному Будинку культури урочистості продовжилися святковим концертом, під час якого учасникам АТО були вручені пам’ятні знаки та наручні годинники з написом «З нами Бог та Україна». Зал, що був переповнений вщент, стоячи аплодував героям, довго не відпускаючи мужніх захисників зі сцени.