Семінар на тему «Права та гарантії неповнолітніх при працевлаштуванні на роботу» для ринкоутворюючих підприємств району.

29 серпня 2019 року Глобинською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості спільно з інспектором Держпраці проведено семінар на тему «Права та гарантії неповнолітніх при працевлаштуванні на роботу» для ринкоутворюючих підприємств району.

В ході семінару головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ковтун Владислав Миколайович звернув увагу на питання: вік, з якого допускається прийняття на роботу неповнолітніх; розміру заробітної плати; гарантій при наданні відпусток неповнолітнім; звільнення неповнолітніх. Окрему увагу інспектор приділив видам відповідальності за порушення законодавства про працю та штрафним санкціям у випадку виявлення порушень трудового законодавства.

Фахівці центру зайнятості в свою чергу поінформували учасників семінару про комплекс послуг служби зайнятості для роботодавців, зокрема щодо компенсації роботодавцям витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа переселенців та компенсації єдиного внеску, організації робіт тимчасового характеру, можливості проходження стажування на робочому місці, зокрема,  надали роз`яснення щодо належного оформлення трудових відносин.