Семінар на тему «Права та гарантії неповнолітніх при працевлаштуванні на роботу» для ринкоутворюючих підприємств району.

Версія для друкуВерсія для друку

29 серпня 2019 року Глобинською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості спільно з інспектором Держпраці проведено семінар на тему «Права та гарантії неповнолітніх при працевлаштуванні на роботу» для ринкоутворюючих підприємств району. 

В ході семінару головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ковтун Владислав Миколайович звернув увагу на питання: вік, з якого допускається прийняття на роботу неповнолітніх; розміру заробітної плати; гарантій при наданні відпусток неповнолітнім; звільнення неповнолітніх. Окрему увагу інспектор приділив видам відповідальності за порушення законодавства про працю та штрафним санкціям у випадку виявлення порушень трудового законодавства.

Фахівці центру зайнятості в свою чергу поінформували учасників семінару про комплекс послуг служби зайнятості для роботодавців, зокрема щодо компенсації роботодавцям витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа переселенців та компенсації єдиного внеску, організації робіт тимчасового характеру, можливості проходження стажування на робочому місці, зокрема,  надали роз`яснення щодо належного оформлення трудових відносин.

Наверх ↑