КЕРІВНИК РОБІТ
З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ МЕДИКО-БІОЛОГІЧНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ ДЕРЖАВНОГО РІВНЯ ПОВ’ЯЗАНОЇ ІЗ ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ
СOVID -19 НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 6 травня  2020 р                         Полтава                                          № 69

Про  доведення   постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 р.
№ 332   «Про внесення змін до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211”

Відповідно до статей 75 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» - зі змінами з метою оперативного реагування на ситуацію яка виникла із за поширення коронавірусної хвороби СOVID -19.

1. Керівникам робіт з ліквідації наслідків  медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID -19 в містах, районах Полтавської області, Штаб з  ліквідації наслідків  медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території  Полтавській області доводе  постанову Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 р. № 332  «Про внесення змін до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211”  для вжиття заходів відповідного реагування:
1.1 Спільно з міськими виконавчими комітетами, районними державними адміністраціями, районними радами організувати доведення через засоби масової інформації до населення, керівників підприємств, установ, організацій постанову Кабінету Міністрів України 04.05.2020 р. № 332  «Про внесення змін до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211”;
1.2 Забезпечити контроль її виконання в закладах охорони здоров’я які розташовані на території відповідальності.

2. Начальникам спеціалізованих медичних служб цивільного захисту міст, районів Полтавської області забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України 04.05.2020 р. № 332  «Про внесення змін до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211” в закладах охорони здоров’я на території відповідальності.
2. Загальний контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Додаток : постанова Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 р. № 332  «Про внесення змін до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211”.

Дмитро ЛУНІН

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 4 травня 2020 р. №332
Київ

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести зміни до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України   від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23,  ст. 896, № 30, ст. 1067), виклавши його в редакції, що додається.

Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ

постановою Кабінету Міністрів України
від 4 травня 2020 р. № 332

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 8 постанови Кабинету
Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211

Пункт 8 викласти в такій редакції:
“8. На період карантину забороняється закладам охорони здоров’я проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім:
надання медичної допомоги на території областей, м. Києва, в яких заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком СOVID-19, становить менш як 50 відсотків;
надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації та планових операцій, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя.
Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації або плановою операцією, підлягають обов’язковому тестуванню на наявність короновірусу SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції. ”.