Родини загиблих учасників АТО об'єднуються

30 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Світлана Грицай зустрілися з головою громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Іваном Петренком, головою осередку громадської організації «Союз матерів «Захист» у Полтавській області і м.Полтава Лідією Місюренко та родинами загиблих учасників бойових дій в зоні проведення АТО. Мета зустрічі – створення у нашому районі місцевого осередку громадської організації, що опікується проблемами сімей, які втратили рідних через бойові дії на Сході України та під час так званої афганської війни. За пропозицією полтавців та без жодних заперечень з боку присутніх займатися цією важливою справою доручено Олені Аврамчук – мамі загиблого Руслана Аврамчука.  Учасники зустрічі висловили власні зауваження щодо проблем соціального захисту своїх сімей. Не завжди вдається знаходити спільну мову з представниками різних гілок влади з того чи іншого питання. Громадське об’єднання, переконані вони, допоможе віднині  їм бути краще почутими у владних коридорах.