Психолог Головного управління ДСНС провела практичне заняття з персоналом Глобинського районного сектору, 6 державного пожежного посту (м.Глобине).

Сьогодні, 5 червня рятувальники прийняли участь у практичному занятті «Психосоціальна підтримка в умовах надзвичайних ситуацій». З метою вивчення на практиці основних положень Керівництва МПК та надання психосоціальної підтримки були проведені вправи, впродовж яких присутні мали можливість ознайомитися з основними положеннями підходу. Також рятувальники переглянули особливості застосування на практиці підтримки людей, які можуть постраждати внаслідок надзвичайних ситуацій. Була розглянута здатність справлятися зі складними ситуаціями, особистісна ресурсність. Визначена важливість впливу усіх рівнів: індивідуальна здатність, здатність на рівні сім’ї, громади.