Проведено семінар для працівників апарату та структурних підрозділів Глобинської райдержадміністрації

25 жовтня 2018 року спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Полтавській області було проведено семінар-навчання для працівників апарату та структурних підрозділів Глобинської райдержадміністрації, відповідальних за підготовку розпоряджень (наказів) нормативно-правового характеру, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, підлягають державній реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.
Також в ході семінару обговорено проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», який навчає громадян користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення,  зокрема, щодо захисту права на виконання судового рішення, захисту прав дітей та жінок; захисту прав підприємців при взаємодії з правоохоронними органами.
У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели вуличне інформування громадян м.Глобине.